ÜYELER İŞLETMELER İÇİN

Üyelik ücretlidir. Önemli ürünlerini ön plana çıkarmak isteyen işletmeler, ürün veya hizmetlerini ayrıca bir reklam ücreti ödeyerek sitenin değişik alanlarında yayınlanmasını sağlayablirler.

Örnek; Bir barda hafta sonu canlı müzik organizasyonu yapan bir işletme, Mağazasında belirli tarihlerde kampanya başlatacak olan bir işletme, Havalimanı transferde uygun fiyat ile önplana çıkmak isteyen Transfer firması vs..

Alanya Rehberi’ne üyelik için;

  • İşletmenizin adı, adresi, sattığınız ürün veya hizmetlerin açıklaması veya listesi, irtibat telefon numarası, web siteniz, e-mail adresinizi belirten İşletme kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir.Bunun için müşteri temsilcimizin sizi ziyaret etmesini talep edebilirsiniz ve/veya sitemizdeki whatsapp iletişim modülünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.
  • KVKK izin formunu tarafımıza iletiniz.
  • Fotoğraf veya videolarınız varsa, müşteri temsilcimize iletebilir veya whatsapptan gönderebilirsiniz.
  • Profesyonel fotoğraf,video veya drone çekimi isterseniz, müşteri temsilcimiz ücretli çekimimiz ile ilgili size ayrıntılı bilgi verecektir.

Ulaşılabilir olun;

Alanyarehberi.net portalına üye olan işletmeler, yüksek ziyaretçi hedefi olan sitemizde yerini aldığında, bilinirliği artar, müşteri işletmenizle direk iletişime geçer.

Google aramalarında sürekli indekslenecek olan sitemiz, işletmenizi googleda da önplana çıkaracaktır.Örnek; Alanya Tüpçü gibi bir arama yapıldığında , googleda Alanya Tüpgaz kategorisi yayınlanacak tıklandığında liste olarak Alanya Tüpgaz Bayileri listelenecektir. Müşteri kolay bir şekilde size ulaşacaktır.

 

Sayfa sizin için oluşturulduktan sonra, rutin güncelleme yapılmaz. Eğer işletmenizde adres, telefon , tabela, iş türü değişikliği söz konusu ise değişiklikler ücretsiz yapılır, bunun dışında sürekli güncellenmesi gereken bir ürün veya hizmet portföyüne sahipseniz, belirlenen periyotlarda güncelleme yapmak için ücret alınır.

Üyelik için saha temsilcilerimizle hemen irtibata geçebilirsiniz. Whatsapptan da iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Vereceğiniz temel tanıtım bilgileriniz dışında bizim için önemli olan bilgilerinizi yayınlamamıza izin verecek olan KVKK (Kişisel Verileri Koruma Kanunu ) formunun ve Vergi Levhası fotokopisinin yetkili tarafından imzalanıp, kaşelenip tarafımıza iletilmesidir.Sonrasında siteye ekleme işlemi hemen gerçekleşecektir.

MÜŞTERİLER İÇİN

Alanyarehberi.net sitemiz Alanya’da herhangi bir ürün veya hizmet aradığınızda size rehberlik edecektir.İşlemeler kategori olarak sınıflandırılmış olup, ayrıca site üst kısmındaki ara bölümünden işletme adına göre, kategoriye göre ve en önemlisi ürün veya hizmete göre arama yapabilirsiniz.

Örnek; Dağkonak Emlak Ltd.Şti. işletmesini ararken, arama bölümünde işletmenin adını, ‘Dağkonak’ şeklinde aratabilir, ‘Emlak’ şeklinde arama yapabilir veya ‘Kiralık ev’ şeklinde arama yapabilirsiniz, her şekilde bu işletmeye ulaşabilirsiniz.

Hayır, Alanyarehberi.net işletmelerin sadece tanıtımını yapar, iletişim bilgilerinden işletmeye direk ulaşıp, alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alanya Rehberi site ziyaretçisi ile tanıtımını yapan işletme arasındaki ticaretten ve/veya alışverişten sorumlu tutulamayacağı gibi, her iki taraftan da herhangi bir komisyon talep etmez.

Tabiiki!

Alanyarehberi.net aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesidir. Sayfamızda yayınlanmasını istediğiniz önemli bilgilerle ilgili bizlere fikirlerinizi iletebilirsiniz.

Örnek: Şehiriçi otobüs-minibüs ulaşım bilgileri, kaç numara nereye gider? ilk duraklar neresidir. Alanya’nın önemli telefon numaraları vs..

Hayır!

Alanya Rehberi hem şehir dışından gelen turistlere hitap eder hem de Alanya’da yaşayan vatandaşlarımıza hitap eder. İçerisinde hem genelde turistlerin aradığı jeep-safari turu  hizmeti satan işletmenin tanıtımı vardır, hem de anahtarını kaybetmiş bir Alanya sakinin rahatça ulaşabileceği Anahtarcı/Çilingir firmasının tanıtımı vardır.

Evet!

Yine sadece Alanya’mıza özel, www.alanyaisilanlari.com yine ücretsiz bir şekilde Alanya’nın hizmetine sunulmuştur.İş Arayanlar buradan personel arayan Alanya İşverenlerinin ilanlarını görebilirler ve direk iletişime geçebilirler.